Pracuj w środowisku biznesowym. Poznaj fajnych ludzi. Rozwijaj siebie i swoją karierę razem z nami.

Aktualne oferty pracy

Jeśli poniżej nie znalazłeś oferty dla siebie, to nic straconego. Nasz hotel się rozwija, dlatego ciągle potrzebujemy nowych osób do pracy. Wyślij na adres emailowy swoje CV, a nasz Dział HR skontaktuje się z Tobą.

Zmywająca / Zmywający

Opis stanowiska: Wymagania: gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym w godzinach nocnych wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych Oferujemy: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
Więcej

Kelner Hotelowy

Opis stanowiska:W związku z dynamicznym rozwojem oraz rosnącą liczbą klientów, poszukujemy obecnie kelnera do restauracji hotelowej, który zasili nasz zespół.Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie
Więcej
Informacje

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt i przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy lub poprzez gotowy formularz kontaktowy poniżej.

Jeżeli chcesz uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach, zamieść w swoim CV lub e-mailu klauzulę zgody, np. o takiej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MEGA Małgorzata Biesalska (ul. Poznańska 492, 05-850 Ołtarzew, NIP: 8381013698), zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt i przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy lub poprzez gotowy formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli chcesz uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach, zamieść w swoim CV lub e-mailu klauzulę zgody, np. o takiej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MEGA Małgorzata Biesalska (ul. Poznańska 492, 05-850 Ołtarzew, NIP: 8381013698), zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Informacje

Klauzula dla kandydata